Frissítve :2010. 08. 19.

Látogasson el új weblapunkra www.budaifoantikvarium.hu

FOLYÓIRAT- ÚJSÁG -NAPTÁR

 

Szerző  név

Könyv  cím

Kiadó 

Megjegyzés

Ár/ Ft

* folyóirat  A földgömb.   A Magyar Földrajzi Társaság folyóirata
II. évfolyam
1931./ 7, 9, 10 szám szórványszámok 400,-/db
* folyóirat  A földgömb.   A Magyar Földrajzi Társaság folyóirata
III. évfolyam
1932./ 1, 4, 7-8 szám szórványszámok 400,-/db
* folyóirat  A földgömb.   A Magyar Földrajzi Társaság folyóirata
IV. évfolyam
1933./  4,5  szám szórványszámok 400,-/db

*folyóirat

Europa
szerk. Vásárhelyi Emil
Bp. 1943.
Gazdagon illusztrált művészeti lap.

Bp. 1943.  Európa Művészeti Kft.  (2,4.szám)

 

1.500,-/db

*folyóirat

Élet és tudomány  Rádióműsorral
A Magyar Természet-tudományi Társulat hetilapja
IV évf. 27-52,  hiány 29-es szám

1949 júl. 3- 1949 dec. 25 ( Hiány júl. 14)

Kiadói, félvászon kötésben.

1.200

*folyóirat

Élet és tudomány  Rádióműsorral
A Magyar Természet-tudományi Társulat hetilapja
VI évf. 27-52 szám

1951 júl. 4- 1951 dec. 26

Kiadói, félvászon kötésben.

1.300

*folyóirat

Ludas Matyi

1956

egyes számok

500,-/db

*folyóirat

Ludas Matyi

1957

egyes számok

400,-/db

*folyóirat

Ludas Matyi

1958

egyes számok

400,-/db

*folyóirat

Ludas Matyi

1960

egyes számok

400,-/db

Tutsek Anna * szerk

Magyar lányok (képes hetilap fiatal leányok számára)

Singer é W. 1910 július 3 - dec. 25

kopottas kiadói egészvászon kötésben, gerince javítva

4 000

*folyóirat

Magyar úriasszonyok lapja 1930 jan -jun 20-ig (18 szám)

Bp, 1930

Korabeli félvászon kötésben

4 000

*folyóirat

Magyar úriasszonyok lapja 1934 jan -jun 20-ig (18 szám)

Bp, 1934

Kiadói, kopottas egészvászon kötésben

4 000

*folyóirat

Uránia Népszerű tudományos folyóirat 1905 évf. 12 szám 512 old. 

Hornyánszky, 1905

Kopott, félbőr kötésben

2.500

*folyóirat

Otthonunk
 (kézimunka, hímzés, csipke)

Bp. 1934

5 szám

db 200

*folyóirat - szerk: Feyér Gyula, Frohner József, Sándor Zoltán.

A MAGYAR MÉRNÖK ÉS ÉPÍTÉSZEGYLET KÖZLÖNYE
Lapmelléklete: Értekezések és beszámolók a műszaki és Gazdaságtudományok köréből
129 ábrával, 28 táblázattal
52 dupla szám: 26 füzetben, 208 lap + 8 füzet

Bp. 1942. Magy. Mérnök és Építészegylet

Eredeti borítóval

5.000

*folyóirat

Filmkultúra

szórványszámok

1966/4,5,6.
1967/4
1969/ 1,4,5.
1970/3, 4
1972/2, 1975/4
1976/6, 1983/2
1983/2, 1985/9
1986/7, 8
1989/4

Chaplin, Agnes Varda, Polanski , Bergman, Jancsó, stb.  munkásságáról

400,-/db
1 napos szállítási határidővel

*folyóirat

Filmkultúra

egész évfolyamok

1968, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1979

 

2000,-/évf.
1 napos szállítási határidővel

*folyóirat

Film Színház Muzsika

1961 I. félév, 27 szám

Félvászon, kötésben

1500

*folyóirat

Film Színház Muzsika

1965

bekötve

4.000
1 napos szállítási határidővell

*folyóirat

Film Színház Muzsika

1968

bekötve

4.000
1 napos szállítási határidővell

*folyóirat

Film Színház Muzsika

1972

bekötve

4.000
1 napos szállítási határidővell

*folyóirat

Film Színház Muzsika

1973

bekötve

4.000
1 napos szállítási határidővell

*folyóirat

Film Színház Muzsika

1974

bekötve

4.000
1 napos szállítási határidővell

*folyóirat

Film Színház Muzsika

1976

bekötve

4.000
1 napos szállítási határidővell

*folyóirat

Film Színház Muzsika (1-2)

1977

Két kötetbe kötve. Műbőr kötésben

4.000
1 napos szállítási határidővell

*folyóirat

Film Színház Muzsika

1979

bekötve

4.000
1 napos szállítási határidővell

*folyóirat, periodika

Iskola (oktatásügyi és népnevelő folyóirat)

Kolozsvár  1936/37. IV. évf. 7-8 sz.

szerkesztik: György Lajos és Márton Áron

600

*folyóirat, periodika

Iskola (oktatásügyi és népnevelő folyóirat)

Kolozsvár  1936/37. IV. évf. 5-6 sz.

szerkesztik: György Lajos és Márton Áron

600

*folyóirat

Képes Krónika
Szépirodalmi, művészeti és társadalmi folyóirat

1921, 1923, 1924, 1937

egyes számok

 500 Ft/db

*folyóirat

Képes Sport  első félév
21. évf.   címlapokkal bekötve
 Hozzátartozik
 Képes Sport Kupa
 Bp., 1974. febr. 11-16, 14 p.

1974 jan. 1- júni 25-ig 

26 szám műbőr kötésben.
Kifogástalan állapotban.

1.500

*folyóirat

Labdarúgás
XIV évf. 12 szám,
címlapokkal bekötve.
 

1968

Félvászon kötésben.
Jó állapotban.

4.000

*folyóirat

Képes Vasárnap 1941/ 15

15.  (IV. 13)

Teleki emlékszám

         1 200

*folyóirat

Képes Vasárnap 1942/ egyes számok

 

 

 600 Ft/db 

*folyóirat

Képes Vasárnap 1943/
egyes számok

 

 

 600 Ft/db 

Magyar Élet  Nemzetpolitikai Szemle. Főszerk: Matolcsy Mátyás, szerk. Fitos Vilmos.
[Sinka István, Kodolányi János, Sértő Kálmán, Németh László, Szabó Dezső és mások munkáival]

1938-1944. Szórványszámok

53 szám

8.000

*folyóirat

Magyar Lélek
 A Magyar Népművelők Országos Folyóirata. Szerk. Hankiss János I. évf. 1939

1939

Félvászon kötésben. Gazdagon illusztrált.

2500

*folyóirat

Nyugat

1917. ápr.1-

6 szám

        4.000   

*folyóirat

Nyugat

1918 nov.- dec.

korabeli egészvászon
386-864 lapszámozással

  4.000   

*folyóirat

Nyugat (1-2)
12 szám 2 kötetbe kötve

1935. jan- dec
 

Korabeli félvászon
526 p, 502 p. l

6.000   

*folyóirat

Nyugat 1925
18. évf. III. kötet (18- 24 szám)

Bp., 1925, Hungária

Kiadói egészvászon kötésben.

  4.000   

*folyóirat

Új idők 1-2 kötet

Singer és Wolfner 1931

félvászon

         3.000

*folyóirat

Villamosság
12. évf. 1964
12 szám (1-384 old)

Bp., 1964

12 db 

600

*folyóirat
szerk.: Bogdánfy Ödön

Vízügyi közlemények Műszaki folyóirat. A M. Kir. Földmiv. miniszter megbízásából

Országos Vízépítési Ig., 1912. márc. -ápr.

Tartalomból:
Héjas Endre: A csapadék évi átlagos eloszlása Magyarországon

900

*naptár

Hölgyek naptára 1919.  Bokor Malvin szerk.  

Légrády testvérek   

kék selyemkötés

         1.200

*naptár

Postás szaknaptár 1943

Bp. 1943

sok reklámmal

         2.000

 

Postás szaknaptár 1938

Bp., 1938

 

1.500


                                                                  

vissza a kezdő lapra

A fenti tételek megrendelhetők
telefonon vagy e-mailben és a visszaigazolásunk után, megvásárolhatók üzletünkben.
Számítógépes nyilvántartásunkból közel 18.000 könyv közül választhat. Előjegyzéseket is szívesen fogadunk.

Budai Fő Antikvárium
1027 Budapest Fő u. 69
Tel. 201-8446, 06-30--3536085, 06-30-5688225
e-mail:      budaifo@gmail.com

 WEB        www.foantikvarium.hu