Frissítve :2010. 08. 19.
|
Szerző név |
Könyv cím |
Kiadó |
Megjegyzés |
Ár/ Ft |
|
* folyóirat |
A földgömb. A Magyar Földrajzi
Társaság folyóirata
II. évfolyam |
1931./ 7, 9, 10 szám |
szórványszámok |
400,-/db |
|
* folyóirat |
A földgömb. A Magyar Földrajzi
Társaság folyóirata
III. évfolyam |
1932./ 1, 4, 7-8 szám |
szórványszámok |
400,-/db |
|
* folyóirat |
A földgömb. A Magyar Földrajzi
Társaság folyóirata
IV. évfolyam |
1933./ 4,5 szám |
szórványszámok |
400,-/db |
|
*folyóirat |
Europa
szerk. Vásárhelyi Emil
Bp. 1943.
Gazdagon illusztrált művészeti lap. |
Bp. 1943. Európa Művészeti Kft.
(2,4.szám) |
|
1.500,-/db |
|
*folyóirat |
Élet és tudomány
Rádióműsorral
A Magyar Természet-tudományi Társulat hetilapja
IV évf. 27-52, hiány 29-es szám |
1949 júl. 3- 1949 dec.
25 ( Hiány júl. 14) |
Kiadói, félvászon
kötésben. |
1.200 |
|
*folyóirat |
Élet és tudomány
Rádióműsorral
A Magyar Természet-tudományi Társulat hetilapja
VI évf. 27-52 szám |
1951 júl. 4- 1951 dec.
26 |
Kiadói, félvászon
kötésben. |
1.300 |
|
*folyóirat |
Ludas Matyi |
1956 |
egyes számok |
500,-/db |
|
*folyóirat |
Ludas Matyi |
1957 |
egyes számok |
400,-/db |
|
*folyóirat |
Ludas Matyi |
1958 |
egyes számok |
400,-/db |
|
*folyóirat |
Ludas Matyi |
1960 |
egyes számok |
400,-/db |
|
Tutsek Anna * szerk |
Magyar lányok (képes hetilap fiatal leányok számára) |
Singer é W. 1910 július 3 - dec. 25 |
kopottas kiadói egészvászon kötésben, gerince javítva |
4 000 |
|
*folyóirat |
Magyar úriasszonyok lapja
1930 jan -jun 20-ig (18 szám) |
Bp, 1930 |
Korabeli félvászon kötésben |
4 000 |
|
*folyóirat |
Magyar úriasszonyok lapja
1934 jan -jun 20-ig (18 szám) |
Bp, 1934 |
Kiadói, kopottas egészvászon kötésben |
4 000 |
|
*folyóirat |
Uránia Népszerű tudományos
folyóirat 1905 évf. 12 szám 512 old. |
Hornyánszky, 1905 |
Kopott, félbőr kötésben |
2.500 |
|
*folyóirat |
Otthonunk
(kézimunka, hímzés, csipke) |
Bp. 1934 |
5 szám |
db 200 |
|
*folyóirat - szerk: Feyér Gyula, Frohner József, Sándor Zoltán.
|
A MAGYAR MÉRNÖK ÉS ÉPÍTÉSZEGYLET
KÖZLÖNYE
Lapmelléklete: Értekezések és beszámolók a
műszaki és Gazdaságtudományok köréből
129 ábrával, 28 táblázattal
52 dupla szám: 26 füzetben, 208 lap + 8 füzet |
Bp. 1942. Magy. Mérnök és Építészegylet |
Eredeti borítóval |
5.000 |
|
*folyóirat |
Filmkultúra
szórványszámok |
1966/4,5,6.
1967/4
1969/ 1,4,5.
1970/3, 4
1972/2, 1975/4
1976/6, 1983/2
1983/2, 1985/9
1986/7, 8
1989/4 |
Chaplin, Agnes Varda, Polanski , Bergman, Jancsó, stb. munkásságáról |
400,-/db
1 napos szállítási határidővel |
|
*folyóirat |
Filmkultúra
egész évfolyamok |
1968, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976,
1977, 1979 |
|
2000,-/évf.
1 napos szállítási határidővel |
|
*folyóirat |
Film Színház Muzsika |
1961 I. félév, 27 szám |
Félvászon, kötésben |
1500 |
|
*folyóirat |
Film Színház Muzsika |
1965 |
bekötve |
4.000
1 napos szállítási határidővell |
|
*folyóirat |
Film Színház Muzsika |
1968 |
bekötve |
4.000
1 napos szállítási határidővell |
|
*folyóirat |
Film Színház Muzsika |
1972 |
bekötve |
4.000
1 napos szállítási határidővell |
|
*folyóirat |
Film Színház Muzsika |
1973 |
bekötve |
4.000
1 napos szállítási határidővell |
|
*folyóirat |
Film Színház Muzsika |
1974 |
bekötve |
4.000
1 napos szállítási határidővell |
|
*folyóirat |
Film Színház Muzsika |
1976 |
bekötve |
4.000
1 napos szállítási határidővell |
|
*folyóirat |
Film Színház Muzsika (1-2) |
1977 |
Két kötetbe kötve. Műbőr kötésben |
4.000
1 napos szállítási határidővell |
|
*folyóirat |
Film Színház Muzsika |
1979 |
bekötve |
4.000
1 napos szállítási határidővell |
|
*folyóirat, periodika |
Iskola (oktatásügyi és népnevelő folyóirat) |
Kolozsvár 1936/37. IV. évf. 7-8 sz. |
szerkesztik: György Lajos és Márton Áron |
600 |
|
*folyóirat, periodika |
Iskola (oktatásügyi és népnevelő folyóirat) |
Kolozsvár 1936/37. IV. évf. 5-6 sz. |
szerkesztik: György Lajos és Márton Áron |
600 |
|
*folyóirat |
Képes Krónika
Szépirodalmi, művészeti és társadalmi folyóirat |
1921, 1923, 1924, 1937 |
egyes számok |
500 Ft/db |
|
*folyóirat |
Képes Sport első
félév
21. évf. címlapokkal bekötve
Hozzátartozik
Képes Sport Kupa
Bp., 1974. febr. 11-16, 14 p. |
1974 jan. 1- júni 25-ig |
26 szám műbőr kötésben.
Kifogástalan állapotban. |
1.500 |
|
*folyóirat |
Labdarúgás
XIV évf. 12 szám,
címlapokkal bekötve.
|
1968 |
Félvászon kötésben.
Jó állapotban. |
4.000 |
|
*folyóirat |
Képes Vasárnap 1941/ 15 |
15. (IV. 13) |
Teleki emlékszám |
1 200 |
|
*folyóirat |
Képes Vasárnap 1942/
egyes számok |
|
|
600 Ft/db |
|
*folyóirat |
Képes Vasárnap 1943/
egyes számok |
|
|
600 Ft/db |
|
 |
Magyar Élet Nemzetpolitikai Szemle. Főszerk: Matolcsy Mátyás,
szerk. Fitos Vilmos.
[Sinka István, Kodolányi János, Sértő Kálmán, Németh László, Szabó Dezső és
mások munkáival] |
1938-1944. Szórványszámok |
53 szám |
8.000 |
|
*folyóirat |
Magyar Lélek
A Magyar Népművelők Országos Folyóirata. Szerk. Hankiss János
I. évf. 1939 |
1939 |
Félvászon kötésben. Gazdagon illusztrált. |
2500 |
|
*folyóirat |
Nyugat |
1917. ápr.1- |
6 szám |
4.000
|
|
*folyóirat |
Nyugat |
1918 nov.- dec. |
korabeli egészvászon
386-864 lapszámozással |
4.000 |
|
*folyóirat |
Nyugat (1-2)
12 szám 2 kötetbe kötve |
1935. jan- dec
|
Korabeli félvászon
526 p, 502 p. l |
6.000 |
|
*folyóirat |
Nyugat 1925
18. évf. III. kötet (18- 24 szám) |
Bp., 1925, Hungária |
Kiadói egészvászon kötésben. |
4.000 |
|
*folyóirat |
Új idők 1-2 kötet |
Singer és Wolfner 1931 |
félvászon |
3.000 |
|
*folyóirat |
Villamosság
12. évf. 1964
12 szám (1-384 old) |
Bp., 1964 |
12 db |
600 |
|
*folyóirat
szerk.: Bogdánfy Ödön |
Vízügyi közlemények
Műszaki folyóirat. A M. Kir. Földmiv. miniszter megbízásából |
Országos Vízépítési Ig., 1912. márc. -ápr. |
Tartalomból:
Héjas Endre: A csapadék évi átlagos eloszlása Magyarországon |
900 |
|
*naptár |
Hölgyek naptára 1919. Bokor Malvin szerk. |
Légrády testvérek |
kék selyemkötés |
1.200 |
|
*naptár |
Postás szaknaptár 1943 |
Bp. 1943 |
sok reklámmal |
2.000 |
|
|
Postás szaknaptár 1938 |
Bp., 1938 |
|
1.500 |